Житомир: під час перевірки у приватному садочку виявили адміністратора, кухарів та вихователів, які  під виглядом “стажування” працювали нелегально

Житомир: під час перевірки у приватному садочку виявили адміністратора, кухарів та вихователів, які під виглядом “стажування” працювали нелегально

Врешті ФОП офіційно працевлаштував 5 працівників.

У приватному дитячому садку Житомира інспектори управління Держпраці у Житомирській області виявили 6 працівників: адміністратора приватного дитсадка, двох кухарів, старшого вихователя та вихователів ясельної і старшої групи закладу, які під виглядом «стажування» неофіційно працювали у фізичної особи – підприємця. Про це повідомила пресслужба відомства.

“За результатами інспекційного відвідування підприємець з  Житомира отримав припис про забезпечення норм законодавства про працю та попередження про відповідальність за порушення трудового законодавства. Не чекаючи повторного заходу державного контролю, ФОП офіційно працевлаштував 5 працівників дитячого садка”, – йдеться у повідомленні.

В управлінні кажуть, що законодавством про працю взагалі не передбачено права роботодавця приймати працівника на стажування. Якщо роботодавець бажає пересвідчитися в належних професійних якостях працівника, трудовим договором може бути обумовлено встановлення випробувального терміну. Випробувальний термін для прийняття на роботу становить не більше трьох місяців — у загальних випадках; не більше місяця — для робітників; не більше шести місяців — в окремих випадках за погодженням із профспілкою.

Нагадаємо, завдяки легальному працевлаштуванню до бюджету Житомира отримали понад 700 тисяч.

Leave a Comment