Житомир попрощався з легендарним волонтером (ФОТО)

У Житомирі  28 серпня  відбулось прощання з військовим капеланом Збройних Сил України Андрієм Виноградським. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.  У церкві «Різдва» євангельських християн-баптистів зібралися сотні людей.

Андрій Виноградський несподівано залишив світ на 51 році життя. Поховали його на Смолянському військовому кладовищі. Андрій Данилович  народився 1 квітня 1965 року у Житомирі. У 1985 році закінчив ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну», отримав середню спеціальну освіту. Протягом 1985-1995 років працював у Житомирі сантехніком, маляром, штукатурником та на інших робітничих професіях. З 1995 року займався власною підприємницької діяльністю.

Під час Революції Гідності протягом 2 місяців активно підтримував учасників Майдану та боровся за цінності та ідеї Євромайдану. З березня 2014 року займався волонтерством та допомагав військовим у Кримському півострові та в зоні проведення АТО. З 2015 року став військовим капеланом 36 окремої бригади морської піхоти. З того часу проходив ротації у напрямку  Маріуполя, Широкине та в інших містах.

виноградський (2) виноградський (3) виноградський (4) виноградський (5) виноградський (1)

Довідково: Був членом Всеукраїнської ГО «Об’єднання християн-військовослужбовців України». А 24 серпня 2016 року нагороджений відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Нагадаємо, на Львівщині загинув 23-річний військовослужбовець з Житомирської області.На території  одного з підприємств на чоловіка впав вантаж тирсоплити. В Овруцькому районі попрощалися з бійцем, який загинув під час служби в АТО.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *