Житомир потрапив до «Книги рекордів України» як найблагодійніше місто

Житомир потрапив до «Книги рекордів України» як найблагодійніше місто

Учасники акції зібрали понад 200 тис. грн на лікування дітей.

В обласному центрі 14 квітня відбулася акція «Рекорд доброти». За її результатами, Житомир отримав від представників «Книги рекордів України» звання найблагодійнішого міста. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Представники «Книги рекордів України» зафіксували рекорд, для встановлення якого кількість учасників акції має перевищувати бар’єр у 10 тисяч осіб», – йдеться у повідомленні.

Рекорд встановлено, щоб показати іншим областям України, як під час публічних заходів можна збирати кошти, зокрема на лікування онкохворих дітей та дітей з особливими потребами.

«Організатори акції, що проходила з 14:00 до 20:00 год. на майдані Соборному, зуміли об’єднати житомирян заради встановлення рекорду. Участь в заході взяли 27 тисяч 465 осіб – школярі та студенти, молодь, громадські активісти, волонтери, колективи підприємств та установ», – поінформували у прес-службі.

За результатами благодійної акції, зібрано 228 131 грн 40 коп. Учасники акції опускали у скриньки купюри номіналом від 1грн до 500 грн. Кошти будуть розподілені у відношенні 50/50 на допомогу онкохворим дітям та дітям з особливими потребами на оздоровлення.

Організували акцію «Рекорд доброти»: Житомирська міська рада, ЖДМГО «Все робимо самі», БО «Разом до життя», БО «Український фонд благодійності», клуб благодійників «Янголи добра».

Нагадаємо, благодійники передали дитячій обласній лікарні нове дороговартісне обладнання.

Leave a Comment