Житомир прийме у власність мережі Тетерівського бульвару

Житомирська міська рада прийме мережі водопостачання та каналізаційну насосну станцію від житлового масиву на Тетерівському бульварі у комунальну власність. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Прийняти в комунальну власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади безоплатно як пожертву новозбудовані зовнішні мережі водовідведення та каналізаційну насосну станцію 12-поверхового багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Житомир, бульвар Тетерівський, 18, балансовою вартістю 2 млн 600 тис. грн. з подальшою безоплатною їх передачею на баланс та експлуатаційне обслуговування КП «Житомирводоканал», йдеться у документі.

Загалом у комунальну власність приймуть понад 400 погонних метрів водогону та каналізаційну насосну станцію. Обслуговувати та утримувати надалі їх будуть міські комунальники.

Нагадаємо, що скандально відомому забудовнику дали 5 ділянок на Тетерівському бульварі. У 2016-му році забудовник Тетерівського бульвару залишив без тепла місцевих мешканців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *