Житомир візьме кредит у 7 млн євро на будівництво електростанції в Глибочиці

Житомир візьме кредит у 7 млн євро на будівництво електростанції в Глибочиці

Депутати ухвалили відповідне рішення.

Комунальному підприємству «Центр інвестицій» надали дозвіл на отримання кредиту в 7 млн євро в ПАТ АБ «Укргазбанк» під гарантії Житомирської міської ради. Кошти планують витратити на будівництво сонячної наземної електростанції на території Глибочицької сільської ради Житомирського району. Відповідне рішення депутати ухвалили на позачерговій сесії Житомирської міської ради 26 липня.

За попередньою інформацією, гроші позичать на 7 років, а розраховуватимуться щомісячно із урахуванням 6,5 відсотків річних.  За надання міськрадою гарантій щодо повернення коштів банку, КП «Центр інвестицій» щомісячно сплачуватиме 1 грн.

Першу чергу сонячної електростанції потужністю 6 МВт планують ввести в експлуатацію весною наступного року, а другу – до жовтня 2019 року.

Нагадаємо, аудитори управління північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області встановили, що тендерна документація КП «Центр інвестицій» на придбання обладнання для будівництва наземної сонячної електростанції не відповідала вимогам законодавства та попередили порушень на понад 325 млн грн.

Leave a Comment