Житомирщина: поблизу військового об’єкту затримали журналістів

Поблизу одного із військових об’єктів Повітряних Сил ЗСУ, який розташований в Житомирські області, 25 липня військові затримали   представників одного з українських телеканалів. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Сьогодні, поблизу одного із військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України, розташованого у Житомирській області, силами оперативно-чергової служби військової частини було оперативно затримано представників одного із вітчизняних телеканалів при спробі запуску квадрокоптера у трьох кілометровій зоні прилеглої території військового об’єкта. Порушників передано до Національної поліції України, обставини їхньої діяльності у зазначеній зоні з’ясовуються», – йдеться у повідомленні.

Командування Повітряних Сил Збройних Сил України черговий раз застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Будь-які порушення пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

Нагадаємо, що нещодавно солдата, який самовільно залишив місце служби, засудили до одного року тримання в дисциплінарному батальйоні. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *