Житомирщина: 100 кримінальних проваджень за фактами нелегального видобутку бурштину з початку року

Житомирщина: 100 кримінальних проваджень за фактами нелегального видобутку бурштину з початку року

 Рейди правоохоронців на півночі області тривають.

З початку року у Житомирській області відкрили сотню кримінальних проваджень за фактами нелегального видобутку бурштину. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Загалом упродовж 8 місяців на Житомирщині зареєстровано 100 кримінальних проваджень за фактами порушення правил охорони або використання надр (бурштинові копальні). До суду вже направлено 37 обвинувальних актів відносно 67 осіб. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються значними сумами штрафів (від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років», – йдеться у повідомленні.

До слова, поліцейські продовжують працювати на попередження і припинення фактів незаконного видобутку бурштину у північних районах регіону. До рейдових груп, які відпрацьовують місця можливого незаконного видобування сонячного каменю, входять представники обласного Управління захисту економіки Національної поліції, бійці спецпідрозділу ГУНП, патрульні поліцейські та працівники місцевого відділення поліції.

Нагадаємо, у  Житомирі викрили нелегальний цех з обробки бурштину. За незаконне видобування бурштину в Олевському районі цьогоріч засудили 45 осіб.

Leave a Comment