Житомирщина отримала 71 тисячу доз вакцини AstraZeneca

Житомирщина отримала 71 тисячу доз вакцини AstraZeneca

Їх доставили на базу спецмедпостачання.

Житомирщина отримала 71 тис. вакцин AstraZeneca. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

«Партію вакцини проти COVID-19 доставили сьогодні, 31 серпня, на базу спеціального медичного постачання Житомирської обласної ради», ‒ йдеться у повідомленні.

У департаменті додають, що країна-виробник даної вакцини не має суттєвої різниці. Вони є взаємозамінними, адже технологія виробництва і склад є ідентичним. Якщо перше щеплення було зроблене вакциною індійського виробника, то другу дозу можна отримати вакциною, виготовленою в Європі або Південній Кореї та навпаки.

«У випадку важкої реакції на введення першої дози вакцини AstraZeneca або якщо ця вакцина недоступна, для другого щеплення використовують мРНК-вакцину (Comirnaty або Moderna)», ‒ зазначають у департаменті охорони здоров’я.

Станом на 31 серпня по Житомирській області вакциновано 294 тис. 335 осіб, із них вакциною AstraZeneca ‒ понад 40 тис. осіб.

Нагадаємо, що за останню добу на Житомирщині зафіксували 25 випадків захворювання на COVID-19. Протягом 29 серпня в області зареєстрували 43 нових випадків захворювання на коронавірус.

Leave a Comment