Житомирщина отримала медзасоби з Китаю для боротьби з COVID-19

Житомирщина отримала медзасоби з Китаю для боротьби з COVID-19

Перелік.

Понад 13,7 тис. різних найменувань медичних засобів для боротьби з коронавіпусною інфекцією отримала Житомирська область 24 березня. Це тест-системи для ПЛР-аналізу, експрес-тести, біокостюми, захисні маски для обличчя, біозахисні медичні костюми, антисептичні засоби. Про це повідомила пресслужба облдержадімінстрації.

«Ми отримали першу партію медичних засобів для боротьби із коронавірусом із Китаю, яка вкрай необхідна для поповнення запасів у лікарнях Житомирщини. Частину цих засобів розподілять між лікувальними закладами області, залишок зберігатиметься на базі спеціального медичного постачання», – розповів голова ОДА Віталій Бунечко.

Тож, Житомирщина отримала такі медичні засоби:

  • понад 1 тис. 750 тест-системи для ПЛР-аналізу, частину з цих тестів направлять до Житомирського обласного лабораторного центру;
  • 5 тис. експрес-тестів, що дозволять виявити недугу в перші дні захворювання;
  • 500 біокостюмів75 з яких направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області;
  • 6 тис. захисних масок для лікарняних закладів та правоохоронців;
  • 500 костюмів, з яких 75 одиниць направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

Також Житомирщина отримала більше сотні антисептичних засобів, які у разі потреби доставлятимуть до медичних закладів регіону.

Резерви усіх цих медичних засобів зберігатимуться на базі спеціального медичного постачання в Житомирі.

Нагадаємо, у чотирьох хворих з Житомирщини тести не підтвердили підозру на коронавірус. Закінчився термін самоізоляції для прихожан церкви, які контактували з хворою на коронавірус.

Leave a Comment