Житомирщина поки залишиться без нового губернатора

Житомирщина поки залишиться без нового губернатора

Призначення голови ОДА перенесли.

Житомирська область ще на кілька днів залишиться без губернатора. В Офісі Президента перенесли офіційний візит гаранта Конституції до Житомира, під час якого він мав призначити нового голову ОДА. Відповідне оголошення оприлюднили на сайті облдержадміністрації.

«До уваги представників ЗМІ! Анонсоване представлення нового голови Житомирської ОДА, яке мало відбутися завтра, 9 серпня, переноситься. Дата та час уточнюється», ‒ йдеться у повідомленні.

Тим часом на сайті Президента України станом на 9:30 9 серпня відсутній указ про призначення голови Житомирської облдержадміністрації. За попередньою інформацією, новим очільником області має стати Віталій Бунечко. Цю інформацію опосередковано підтверджує сайт Національного агентства по боротьбі з корупцією. На ньому Віталій Бунечко оприлюднив декларацію кандидата на посаду голови Житомирської облдержадміністрації.

Віталій Бунечко зареєстрований у Києві, а проживає у Маріуполі. У його декларації два дорогі швейцарські годинники, 39 тис. доларів та 32 тис. євро готівкою та річна зарплата у розмірі 365 тис. 409 грн. Примітно, що останню кандидат на посаду голови ОДА в декларації вказати забув. Тож подав уточнену.

Нагадаємо, що 24 червня Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Ігоря Гундича з посади голови ОДА. Президент звільнив з посади голову РДА, який «погорів на хабарі».

Leave a Comment