Житомирщина: судитимуть чиновника міськради та його «напарників» за махінації під час реконструкції садочка

Житомирщина: судитимуть чиновника міськради та його «напарників» за махінації під час реконструкції садочка

 Вони завдали місцевому бюджету збитків майже на 340 тис. грн.

На Житомирщині судитимуть посадовця міськради, директора товариства та приватного підприємця, які завдали місцевому бюджету збитків майже на 340 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Зокрема, керівника відділу освіти міськради підозрюють у тому, що він, завідомо знаючи про недостовірність документів, підписав підроблені акти про виконані будівельно-ремонтні роботи під час реконструкції дитячого навчального закладу, унаслідок чого місцевому бюджету завдано збитків майже на 340 тис. грн. Йдеться про те, що відповідно до укладеного за результатами відкритих торгів відділом міськради та товариством з обмеженою відповідальністю договором, за бюджетні кошти проведено реконструкцію приміщення дошкільного навчального закладу у місті Малин. Проте директор товариства, звітуючи про виконання робіт на загальну суму 2,8 млн грн, з метою привласнення бюджетних коштів, вніс до документів завідомо неправдиві відомості, завищивши вартість використаних будівельних матеріалів та обсяг виконаних робіт», – йдеться у повідомленні.

«Допоміг» вчинити кримінальне правопорушення приватний підприємець, який, маючи сертифікат інженера з технічного нагляду, за офіційно укладеним із міськрадою договором здійснював технічний нагляд за якістю та відповідністю ремонтних робіт. Він, зокрема, власним підписом та печаткою засвідчив достовірність виконаних усіх будівельно-монтажних робіт, матеріалів та обладнання проектним рішенням, вимогам державних стандартів, будівельним нормам, технічним умовам та іншим нормативам, відсутність відхилень від проектних рішень, що насправді не відповідало дійсності.

«Досудове розслідування у кримінальному провадженні закінчено та з обвинувальним актом скеровано до Малинського районного суду. Зазначені особи підозрюються у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27(пособництво), ч. 4 ст. 191 (привласнення майна у великих розмірах), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) КК України. Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме Коростишівська місцева прокуратура», – додали у відомстві.

Нагадаємо, на Житомирщині судитимуть киянина за організацію інтернет-«бізнесу» з продажу фото малолітніх дівчаток. У Радомишльському інтернаті виявили махінації на понад півмільйона.

Leave a Comment