Житомирщина: судитимуть двох батьків, які під дією алкоголю побили дітей

У Житомирській області судитимуть батьків, які напідпитку били своїх дітей. У Малині чоловік побив дитину дошкільного віку, а інша жінка – доньку, яка є ученицею початкових класів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Установлено, що  в одному з випадків дитина зазнали насильства з боку батька, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Зокрема, батько побив дитину, 2013 року народження, яка відвідує дитячий садочок, за те, що відмовилася виконувати домашнє завдання. До того ж, за захистом прав дитини мати звернулася лише після втручання педагогів та органу опіки і піклування.

В іншому випадку, учениця 3-го класу, 2011 року народження, зазнала насильства через те, що в матері, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння, не «витримали нерви». Цього разу на захист дитини від рідної горе-матері стала Служба у справах дітей», – йдеться у повідомленні.

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування, яке проводило Малинське відділення поліції, у двох кримінальних провадженнях за фактами побиття та спричинення батьками тілесних ушкоджень малолітнім дітям. Наразі у кримінальних провадженнях затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 126 (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень) КК України.

Справи розглядатиме Малинський районний суд, місцева прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення. Санкціями зазначених статей передбачено покарання, зокрема, обмеження волі на строк до двох років.

Нагадаємо, священника, який збив на смерть 11-річну дівчинку, посадять на 3 роки. У Чуднівському районі мати покинула 2-річну дитину у замкненій оселі. Голодного та заплаканого малюка поліції допомогли врятувати сусіди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *