Житомирщина: виборчі дільниці закрилися, комісія рахує голоси, поліція відкрила 5 кримінальних проваджень

Житомирщина: виборчі дільниці закрилися, комісія рахує голоси, поліція відкрила 5 кримінальних проваджень

39 повідомлень про правопорушення під час процесу волевиявлення жителів регіону.

На усіх виборчих дільницях області завершено голосування громадян, а відтак комісії переходять до наступного етапу  –  підрахунку голосів. Поліцією станом на 20:00 зареєстровано 39 повідомлень про правопорушення під час процесу волевиявлення жителів регіону. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Найбільше повідомлень упродовж дня надійшло з дільниць у м. Житомирі. Загалом же вони зафіксовані у Бердичівському, Брусилівському, Житомирському, Коростенському, Коростишівському, Лугинському, Новоград-Волинському, Радомишльському, Ружинському, Овруцькому, Пулинському, Чуднівському та Хорошівському районах.

Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та за вказаними фактами поліцією здійснюються перевірки”, – йдеться у повідомленні.

Так, уже відкрито 5 кримінальних проваджень:

–  за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України – 3 за фактами подій у м. Житомирі та Хорошівському районі;

– за ч. 3. ст.158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) –  у Коростишівському та Новоград-Волинському районах.

Водночас складено 5 адміністративних протоколів за ст. 212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно жителів Бердичева, Житомира, Овруча та Радомишльського і Хорошівського районів.

 

Leave a Comment