Житомирщина: за хабар у 35 000 $ голові сільради «світить» до 12 років

Житомирщина: за хабар у 35 000 $ голові сільради «світить» до 12 років

Гроші брав за “вирішення” земельних питань.

Голові сільської ради, що у Чуднівському районі, загрожує позбавлення волі від 8 до 12 років – його обвинувачують в одержанні 35 тис. доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Як повідомляв “Вголос.zt” раніше, посадовця у березні затримали під час одержання ним другої частини неправомірної вигоди – 30 тис. доларів США. Усього ж сільський голова вимагав та одержав від представника фермерського господарства за вирішення питання про передачу йому в оренду 116 га невитребуваних земельних часток (паїв) 35 тис доларів США.

“Прокуратурою області обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.4 ст. 368 КК України затверджено та скеровано до суду. Санкція зазначеної статті передбачає покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, на Житомирщині двоє поліцейських систематично брали хабарі. Протягом року в області на 75% побільшало справ по хабарях.

Leave a Comment