Житомирська 95 десантно-штурмова бригада може стати «Поліською»

Депутати Житомирської міської ради на позачерговій сесії 29 листопада звернулися до Міноборони з проханням присвоїти 95-й окремій десанто-штурмовій бригаді почесне звання «Поліської».

З таким проханням до депутатів звернулося командування військової частини 0281. За присвоєння почесного звання проголосували всі присутні в залі депутати.

Довідково: 95-та окрема десантно-штурмова бригада була створена як 95-й навчальний центр, а згодом переформована на бригаду. У 1990-х, 2000-х роках брала участь у міжнародних навчаннях, миротворчих місіях під егідою ООН. Навесні 2014 року серед перших була піднята для відбиття російської агресії. Підрозділи бригади брали участь у боях за Слов’янськ, а згодом — на різноманітних ділянках фронту на сході України. У липні-серпні 2014 року підрозділ бригади здійснив багатокілометровий рейд тилами супротивника. З 2016 року бригада була переформована на десантно-штурмову і отримала танковий підрозділ.

Нагадаємо, що підполковник із 95-ї бригади очолив вищу школу спортивної майстерності області. У 2019-му році 95-й ОДШБ присвоїли ім’я Тараса Сенюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *