Житомирська легкоатлетка вийшла до півфіналу Олімпійських ігор

Житомирська спортсменка Наталія Лупу вийшла до півфіналу Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів. У кваліфікації вона показала час 1:59.91 та посіла 14 позицію. Про це повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Разом із Наталією Лупу до наступного туру вийшла й інша українська спортсменка Наталія Прищепа. Півфінали змагань на дистанції 800 метрів відбудуться 19 серпня о 3:15 год.

На жаль, не вдалося подолати кваліфікацію двом іншим легкоатлеткам з області – Юлії Олішевській та Марії Шаталовій. Вони припинили боротьбу у першому турі. У стартовому раунді програв і наш боксер Володимир Матвійчук у ваговій категорії до 64 кг.

У суботу, 20 серпня, стартує на Олімпіаді житомирська триатлоністка Юлія Єлістратова. На етапі Кубка Європи, який відбувся 13 серпня, спортсменка виграла золоту медаль.

Нагадаємо, житомирські спортсмени з греблі на човнах «Дракон» перемогли на чемпіонаті Європи. Змагання такого рівня проходять раз на два роки та вважаються найпрестижнішими, бо у них беруть участь найсильніші. Житомирська команда існує з 2011 року, а торік було створено обласну асоціацію драгонботу.