Житомирська міська рада збереться на чергову сесію

Житомирська міська рада збереться на чергову сесію

23 вересня.

Житомирська міська рада збереться н чергову сесію 23 вересня. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

На порядку денному сесії 86 питань. Перше — присвоєння звання почесного житомирянина посмертно бійцю Олександру Петраківському. Герой України, він 29 серпня помер у лікарні Хмельницького від травм, отриманих у війні на сході. Попереднє важке поранення отримав у боях під Луганськом у 2014 році, забезпечуючи проходження військової техніки до аеропорту.

Окрім цього, депутати розглянуть питання, які стосуються бюджету та комунальної власності. Зокрема, на розгляд обранців виноситимуть питання приватизації 3 комунальних об’єктів — приміщень по Лесі Українки, 14, проспекту Миру 61/2 та бази по Дмитра Донцова, 8.

Майже половину порядку денного займатимуть земельні питання. Це надання згоди на виготовлення проєктної документації, продовження договорів оренди тощо.

Нагадаємо, що 9 серпня Житомирська міська рада збиралася на позачергову сесію. Виконком Житомирської міськради зібрався на позачергове засідання, щоб затвердити план святкування Дня Незалежності.

Leave a Comment