Житомирська міськрада хоче продати ще одне комунальне приміщення

Житомирська міськрада хоче продати ще одне комунальне приміщення

На Польовій.

Житомирська міська рада продасть приміщення площею 61 квадратний метр на вулиці Космонавтів, 20 його орендарю. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Приватизувати об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлові приміщення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади загальною площею 61,0 кв.м, що розташовані за адресою: м.Житомир, вул. Космонавтів, 20 та перебувають на балансі комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради шляхом викупу орендарем фізичною особою-підприємцем Лихотвориком В. В. із зарахуванням вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації», – йдеться у документі.

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції, ФОП Володимир Лихотворик зареєстрований підприємцем у 2013 році. Основним видом діяльності є технічне консультування та нагляд за будівництвом. Із останніх контрактів підприємця, які вдалося знайти у відкритих джерелах, технагляд за реконструкцією димової труби котельні КП «Житомиртеплокомуненерго» по вулиці Космонавтів, 44.

Нагадаємо, що житомирська мерія продала за 4 млн грн приміщення орендованого магазина депутату міської ради. У Житомирі з аукціону продадуть приміщення «ВТБ-банку», який перебуває у стадії банкрутства.

Leave a Comment