Житомирська міськрада перевірить законність сходів, встановлених депутатом Підюрою

У Житомирській міській раді створили робочу групу, яка перевірить законність встановлення депутатом Сергієм Підюрою сходів на Соколовій горі. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Створити робочу групу для проведення обстеження Соколової (Павлової) гори в м. Житомирі. Робочій групі в термін до 10 лютого 2020 року провести обстеження на предмет законності розміщення сходів по схилах Соколової (Павлової) гори та рпиватизації земельної ділянки в межах вказаної гори», ‒ йдеться у документі.

Раніше обурені жителі Соколової гори приходили на засідання постійної депутатської земельної комісії із вимогою демонтувати сходи, встановлені депутатом міської ради Сергієм Підюрою. На підтримку своєї позиції житомиряни зібрали кількасот підписів. Кілька разів вони прихоили на сесії міськради із плакатами. У той же час депутат запевняє, що про встановлення сходів його просили інші жителі мікрорайону.

Нагадаємо, що у Житомирській міськраді створили робочу групу по гімназії №23. у мерії також створили робочу групу з розвитку туризму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *