Житомирська міськрада судиться за аварійне приміщення міського колегіуму

Житомирська міськрада судиться за аварійне приміщення міського колегіуму

Перше судове засідання анонсують на осінь.

Житомирська міська рада судиться за старе аварійне приміщення міського колегіуму №34. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав міський голова Сергій Сухомлин.

«Стара будівля Житомирського міського колегіуму №34 продовжує руйнуватись. Питання знесення аварійного приміщення перенаправлено до суду», – пише мер у Facebook.

За його словами, перше засідання суду має відбутися вже восени. На думку Сухомлина, це єдиний можливий спосіб вирішити проблему.

У 2003 році рішенням сесії будівлю передали цю будівлю у власність Державної податкової адміністрації України для розміщення факультету Ірпінської податкової академії. Вже за 5 років будівлю було продано приватному навчальному закладу. Однак у 2015-му році продаж було оскаржено прокуратурою і будівлю повернули податківцям.

«Старе приміщення колегіуму продовжує руйнуватися та створює небезпеку, в першу чергу для школярів. Власник будівлі ігнорує свій обов’язок щодо належного утримання об’єкта. Неодноразові звернення колегіуму та міськради результату не дали», – додає Сухомлин у соцмережі.

Нагадаємо, що житомирська мерія хоче знести старий дитсадок, у якому тренувався «Беркут». Житомирська міська рада закриє останню вечірню школу.

Leave a Comment