Житомирська міськрада вимагатиме від власника ГЕС на Жуйка зарибнити Тетерів

Житомирська міськрада вимагатиме від власника ГЕС на Жуйка зарибнити Тетерів

 У якому обсязі — не знають.

Від власника гідроелектростанції на вулиці Жуйка вимагатимуть зарибнити річку Тетерів через несанкціонований скид. Таку рекомендацію прийняла постійна депутатська комісія з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства. Питання загибелі риби неподалік гідроелектростанції на позачерговій сесії 11 вересня підняли активісти.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк пообіцяв під час пленарного засідання, що найближчим часом зустрінеться з керівництвом ГЕС. Про результати зустрічі він повідомив під час засідання депутатської комісії.

«Обладнання ГЕС не було змонтоване до кінця. Не були встановлені захисні решітки. Тому риба потрапила у лопасті мотору та загинула», — повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

За його словами, суму збитку встановити на сьогодні не можна. Адже кількість загиблої риби ніхто не визначив і не склав акт. Тому покладатися варто лише на добру волю власника ГЕС.

«З власником говорили. Він готовий здійснити зарибнення як акт доброї волі», — додав заступник мера.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради Борис Пахолюк анонсував будівництво у Житомирі трьох гідроелектростанцій.  Стало відомо, скільки грошей отримуватиме Житомир від гідроелектростанції .

Leave a Comment