Житомирська міськрада витратить майже на 400 пачок паперу більше, ніж торік

Житомирська міськрада витратить майже на 400 пачок паперу більше, ніж торік

2800 пачок на рік.

У 2020-му році Житомирська міська рада витратить на 367 пачок паперу більше, аніж у 2019-му. Розпорядження про це підписав міський голова Сергій Сухомлин.

Майже всі підрозділи мерії збільшать обсяг використання паперу. Майже вдвічі збільшать споживання паперу формату А4 управління розвитку інформаційних технологій і звернень та діловодства. Примітно, що перше, згідно із положенням про управління, покликане впроваджувати нові інформаційні технології та розвивати електронний документообіг.

У той же час зменшать споживання паперу контрольно-аналітичний відділ, служба у справах дітей, управління у справах сім’ї, молоді та спорту та юридичний департамент.

За даними мерії, минулоріч її підрозділи використали 2 тис. 433 пачки паперу. Цьогоріч планують спожити 2 тис. 800 пачок. Середнє споживання паперу на місяць становитиме 240 пачок на місяць.

Нагадаємо, що у 2018 році у Житомирській міськраді похвалилися, що використали на 500 пачок паперу менше, ніж у 2017-му. У 2016-му році з бюджету Житомира витратили майже 8 млн грн на електронний документообіг.

Leave a Comment