Житомирська міськрада витратить понад 1,5 мільйона на протиожеледну суміш

Житомирська міськрада витратить понад 1,5 мільйона на протиожеледну суміш

Придбають 90 тонн реагенту.

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради придбає 90 тонн реагенту «Deice Power» для боротьби із ожеледицею. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Реагент придбають у київської фірми «Укрбішофіт», засновниками та власниками якої є два киянина Денис Коробкін та Тимур Кохненко. Вартість закупівлі складатиме 1 млн 610 тис. грн. У тендері також брала участь київська підприємиця Вікторія Севастьянова. Її пропозиція щодо продажу реагенту склала на 5 млн дорожче.

Згідно із технічною інформацією на сайті постачальника, «Deice Power» — природний протиожеледний реагент у формі кристалів, який застосовується для зимової обробки доріг і вулиць в діапазоні температур до -35°С. Швидко проникає в шар льоду, вимагає найменших норм витрати, тривалість дії до 24 годин».

«Минулого року тендер не відбувся, тож до Нового року ми здійснили допорогову закупівлю цієї суміші на 200 тисяч гривень. Це, фактично, той самий бішофіт, тільки у складі своєму він не містить речовин, які спричиняють корозію металу та руйнують бетон»— розповів директор КП «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич.

Нагадаємо, що у січні минулого року у Житомирі вперше випробували бішофіт для очищення доріг міста від криги. У грудні 2017 року житомирські комунальники посипали тротуари міста бішофітом.

Leave a Comment