Житомирська міськрада витратить понад 3 бюджетних мільйона на ремонт покрівлі садочка

Житомирська міськрада витратить понад 3 бюджетних мільйона на ремонт покрівлі садочка

Підрядник не встигає.

Житомирська міська рада витратить з бюджету 3 млн 380 тис. 763 грн на реконструкцію покрівлі дитячого садочка №73. Оголошення про проведення тендеру оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Дошкільний навчальний заклад №73 — один із тих 5 дитсадочків, які утеплюються за проектом Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Згаданий заклад неодноразово під час дощів заливало водою, оскільки підрядник не встиг зробити дах. За словами завідуючої дитсадочка, Світлани Остапчук, другий поверх приміщення вже неодноразово заливало дощем.

Проблему ДНЗ №73 ще у червні на депутатських комісіях та робочих групах піднімали за ініціативи депутата Житомирської міської ради Любові Цимбалюк та депутата Житомирської обласної ради Володимира Кропивницького. Вже тоді прийняли рішення виділити з бюджети кошти, необхідні для реконструкції покрівлі садочку.

Тендер на заміну даху оголосили 5 вересня. Конкурс на визначення підрядника відбудеться 23 вересня. Вже 7 жовтня переможець торгів має приступити до виконання робіт.

Нагадаємо, що проекти SECO з утеплення 5 житомирських садочків можуть закінчувати бюджетним коштом. Робочу групу мерії з питань утеплення цих закладів створили у січні 2019 року.

Leave a Comment