Житомирська міськрада з другої спроби дозволила «Епіцентру» робити техдокументацію на землю

Житомирська міськрада з другої спроби дозволила «Епіцентру» робити техдокументацію на землю

Після перерви на 5 хвилин.

Депутати Житомирської міської ради з другої спроби дозволили «Епіцентру» робити технічну документацію. Для прийняття позитивного рішення довелося брати 5-хвилинну перерву.

Голосування за питання «Епіцентру» традиційно стало каменем спотикання для депутатів. Сесія міської ради, яка до цього проходила досить монотонно, на дозволі на розробку технічної документації пожвавішала.

На думку депутата Любові Цимбалюк затверджувати її категорично не можна. Адже саме будівництво торгівельного центру виконано із порушенням встановленого законодавством порядку.

У ролі «адвоката» «Епіцентру» виступила депутат Наталя Леонченко. Вона навіть закликала колег «попуститися» і підтримати проєкт рішення. Але такий емоційний виступ не справив належного враження на депутатів. З першої спроби міська рада не дала достатньої кількості голосів рішенню. Втім, після 5-хвилинної перерви у багатьох обранців змінилася і документацію таки затвердили.

Нагадаємо, що понад годину депутатів Житомирської міськради збирали на сесію заради «Епіцентру». Ті, кого вдалося зібрати, підтримали рішення щодо будівництва центру у Житомирі.

Leave a Comment