Житомирська міськрада затвердить нове положення про паркування

Виконком Житомирської міської ради затвердить нове положення про паркування транспорту у місті. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

Останнє рішення виконкомом приймалося з цього приводу ще у 2016 році. Протягом останніх 5 років воно не діяло, хоча перелік паркомісць у Житомирі затверджували вже кілька разів.

Згідно із новим проєктом, при виконкомі Житомирської міської ради буде створено спеціальну комісію. Вона розглядатиме пропозиції тих, хто має бажання обслуговувати та утримувати паркувальні майданчики.

До бюджету Житомира оператори паркувальних майданчиків перераховуватимуть встановлений рішенням міської ради збір за місця паркування. Разом із тим, у положенні зазначено, що тарифи на послуги з користування платними парковками встановлюватиме або погоджуватиме виконком.

Нагадаємо, що у червні 2021 року Житомирська міська рада затвердила новий перелік місць для паркування. З 1 червня муніципальна інспекція Житомирської міської ради почала штрафувати водіїв за порушення ПДР під час паркування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *