Житомирська міськрада знову спробує ліквідувати свій інформаційно-видавничий центр

Житомирська міськрада знову спробує ліквідувати свій інформаційно-видавничий центр

Його не можуть закрити вже більше 2 років.

Житомирська міська рада ліквідує на найближчій сесії зробить ще одну спробу ліквідувати КП «Інформаційно-видавничий центр». Підприємство видавало газету «Місто» та готувало випуски міського радіо. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Проєктом рішення внесуть зміни до вже прийнятого документу у грудні 2017 року. Вони стосуватимуться призначення нового ліквідатора підприємства.

Згідно із рішенням сесії Житомирської ради від 18 грудня 2017 року, ліквідатором центру було призначено в. о. директора підприємства Віктора Шуляра. Термін припинення складав 3 місяці. Тобто остаточно закрити центр мали у березні 2018 року.

За реєстром фізичних та юридичних осіб КП «Інформаційно-видавничий центр» Житомирської міської ради перебуває в стані припинення з 30 січня 2018 року. Статутний капітал підприємства складає 240 тис. грн. Новим ліквідатором стане головний бухгалтер центру Лідія Клиндюк.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року Житомирська міська рада закрила газету «Місто» та міське радіо. У травні 2016-го року у мерії планували роздавати комунальну газету безкоштовно.

Leave a Comment