Житомирська міськрада звернеться до міністерства освіти через карантин

Житомирська міськрада звернеться до міністерства освіти через карантин

Щодо навчання у школах міста.

Виконком Житомирської міської ради звернеться до т. в. о. міністра освіти Сергія Шкарлета щодо діяльності загальноосвітніх шкіл в умовах карантину. Проєкт звернення оприлюднили на сайті мерії.

«Починаючи з березня 2020 року до закінчення 2019-2020 навчального року, упродовж трьох місяців, учні працювали перед монітором комп’ютера або екраном телевізора, самостійно опановували інструменти та програми, які необхідні для роботи у дистанційному режимі. Серед учнів були і ті, хто не зміг долучитися до навчального процесу через відсутність доступу до необхідної техніки або мережі Інтернет, інших об’єктивних причин. Батьки були змушені одночасно працювати та координувати навчання дітей», ‒ йдеться у документі.

На думку авторів звернення, про ймовірне дистанційне навчання потрібно думати вже зараз. Адже секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вже заявив, що школам потрібно готуватися з 1 вересня до дистанційного навчання.

«У кожного з учасників освітнього процесу є власні виклики та проблеми, проте всі однаково зіштовхуються з перевантаженістю, стресом, браком технічних засобів», ‒ вважають у міській раді.

Автори звернення пропонують уряду розробити рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої освіти на період карантину. Обіцяють при потребі долучитися до підготовки документу.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради звернулися до Кабміну щодо госпіталю ветеранів війни. Міськрада просить ДСНС передати їм стадіон на Мальованці.

Leave a Comment