Житомирська облрада розгляне понад сотню питань на сесії

Житомирська облрада розгляне понад сотню питань на сесії

Засідання пройде в закритому режимі.

Сесія Житомирської обласної ради відбудеться 25 червня і розгляне 102 питання. Порядок денний пленарного засідання оприлюднили на сайті облради.

Серед питань порядку денного — бюджетні та комунальні. Рекордною є кількість звернень, за які планують проголосувати депутати. Цього разу обранці планують звернутися до органів центральної влади аж із 10 проханнями. Це, зокрема, скасування бюджетного фінансування політичних партій, відшкодування втрат, понесених через лісові пожежі на півночі області тощо.

Із 102 питань порядку денного 6 матимуть інформаційний характер. Це повідомлення про розгляд попередніх звернень депутатів облради до Кабміну, Верховної Ради та Президента. Окрім цього, заслуховуватимуть міських голів Бердичева та Житомира та керівника комунального підприємства «Еко-сервіс».

Сесія Житомирської обласної ради пройде у закритому форматі в зв’язку з карантином. Керівництво облради анонсувало онлайн-трансляцію пленарного засідання.

Нагадаємо, що обласна рада змінила свій графік роботи через коронавірус. У Житомирській облраді згадали, що сесія 25 червня відбуватиметься під час карантину.

Leave a Comment