Житомирська райдержадміністрація обмежила доступ до приміщення

Житомирська райдержадміністрація обмежила доступ до приміщення

Через COVID-19.

Житомирська районна державна адміністрація обмежить прийом громадян у зв’язку із посиленням протиепідемічних заходів. Відповідне оголошення оприлюднили на офіційному сайті адміністрації.

«У зв’язку з запровадженням посилених протиепідемічних заходів із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, прийом громадян, а також представників юридичних та фізичних осіб у Житомирській районній раді, Житомирській районній державній адміністрації та в інших організаціях і на підприємствах, які розміщені у адміністративній будівлі за адресою: м.Житомир, вул. Л.Українки, буд.1, здійснюється в обмеженому режимі», – йдеться у оголошенні.

Допускатимуть у приміщення лише обмежену кількість осіб із обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів. Перед тим як відвідати той чи інший кабінет жителів району просять телефонувати до відповідних структур або ж звертатися письмово чи електронною поштою. На особистий прийом записуватимуть людей лише за нагальної потреби.

Нагадаємо, що остання сесія облради чинного скликання відбулася в «обмеженому» режимі. В Олевському районі школи тимчасово призупинили навчальний процес.

Leave a Comment