Житомирські бабусі на свою пенсію купили воду для воїнів АТО (ФОТО)

Жінки із Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» 18 липня відправили воду, білизну, бандани й подушки для воїнів, які знаходяться в зоні АТО. А 21 липня на Схід поїде ще одна посилка.

Жінки пенсійного віку допомагають солдатам, які знаходяться у зоні АТО ще з 2014 року. Раніше вони просто збиралися для спілкування, співу, обміну рецептами, а як в Україні розпочалися воєнні дії, почали шити для солдат білизну. Працюють у невеликій квартирі, яку їм віддав директор організації. Кажуть, що місця їм вистачає.

бабушки волонтеры (23 из 44)

«Наша перша партія трусів, кількістю у п’ятдесят пар, яку ми відправили хлопцям, пішла на “ура”. Вони сказали, щоб шили ще – все потрібне. На той час у нас була лише одна швейна машинка. Потім нас побачили по телевізору і якісь чоловіки з Новограда-Волинського ще привезли швейну машинку. На питання, хто це передав – відповіли: «Шийте!». Зараз у нас чотири машинки і один оверлок з Бельгії», – розповіла керівник відділення організації в Житомирі Таїса Войцеховська.

Ще жінки шиють робочі рукавиці, бандани. Виготовляють подушки для артилеристів і танкістів. Одна з таких подушок врятувала солдата від смерті – в ній застряг осколок. Розповідають, що тканину на білизну беруть різнокольорову, «мультяшну». Самі солдати їх про це просять, щоб хоч якось морально переключитися від воєнної атмосфери …

бабушки волонтеры (29 из 44)

«Я шию із радістю, бо  знаю, що це для дітей. Шию із натхненням, що дасть Бог і ця війна скоро закінчиться. Мені уже 76 років, ті хлопці що в АТО, не лише у сини мені годяться, а, скоріше, в онуки. В мене материнське відношення до них. Це ж усі наші діти», – поділилася Ніна Рачкінда.

бабушки волонтеры (26 из 44)

бабушки волонтеры (42 из 44)

бабушки волонтеры (22 из 44)

бабушки волонтеры (14 из 44)

бабушки волонтеры (5 из 44)

бабушки волонтеры (21 из 44)

бабушки волонтеры (34 из 44)

бабушки волонтеры (41 из 44)

бабушки волонтеры (39 из 44)

бабушки волонтеры (38 из 44)

бабушки волонтеры (36 из 44)

бабушки волонтеры (13 из 44)

бабушки волонтеры (2 из 44)

Нагадаємо, на початку липня із промзони в Авдіївці повернулися житомирські десантники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *