Житомирські будівельники відремонтували будинки на 5 вулицях села Трифонівка на Херсонщині

Житомирські будівельники в рамках проекту «Пліч-о-пліч», ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, продовжують відновлення зруйнованого рашистами житла у херсонському селі Трифонівка. Про це повідомили у Житомирській ОВА.

Нині вже відремонтовано будинки на вулицях Вільна, Миру, Степова, Підстанційна й Зелена. Триває демонтаж зруйнованих дахів та відновлення покрівель. Для цього у село постачаються необхідні будівельні матеріали – шифер, брус та інші. Основна мета команди – завершити роботи до настання дощів та холодів.

Місцеві мешканці висловлюють щиру вдячність за відновлення своєї рідної місцевості.

«Головна мета – завершити роботи до початку сезону дощів і холодів. Будівельники працюють на повну потужність: відновлюють покрівлі, роблять капітальний ремонт фасадів житлових будинків, здійснюють їх утеплення та оздоблення. Також ми здійснюємо заміну вікон і дверей у пошкоджених будинках», – зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Житомирські будівельники разом з місцевими жителями демонструють стійкість і важливість взаємодопомоги у темні часи війни.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *