Житомирські будівельники вже відремонтували майже половину осель Трифонівки

На сьогодні житомирські будівельники відремонтували майже половину осель, які постраждали від обстрілів рашистів у селі Трифонівка Херсонської області. Роботи тривають у рамках програми «Пліч-о-пліч». Про це повідомили у Житомирській обласній військовій адміністрації.

Майже місяць 4 бригади будівельників загальною кількістю 14 чоловік працюють у зруйнованому російськими окупантами селі. Бригади складаються з будівельників та покрівельників, які займаються утепленням та ремонтом фасадів, ремонтують дахи.

Трифонівка — одне з сіл, яке було в окупації 7 місяців та звільнене ЗС України у листопаді 2022 року. Загалом у селі пошкоджено близько 70% приватних осель.

Будівельники кажуть, що під час першої розмови із місцевими жителями селяни не вірили у те, що їхні оселі відновлять. А тепер вони сповнені надії та радості. Місцеві пригощають будівельників гарячою їжею, чаєм, кавою, цукерками та раді, що Житомирщина допомагає їхньому селу. Все відновлення безкоштовне для населення та відбувається за рахунок держави

У першу чергу будівельники відновлюють домівки селян. Потому планують відновити і соціальні об’єкти. Завершити роботи по відновленню осель планують до початку опалювального сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *