Житомирські фігуристи привезли 6 кубків і медалей з Lemberg Trophy

Житомирські фігуристи взяли участь у Відкритих змаганнях з фігурного катання на ковзанах Lemberg Trophy та вибороли шість кубків і медалей у різних вікових категоріях. Про це повідомляє прес-служба Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах.

У Lemberg Trophy взяли участь понад 200 спортсменів з 14-ти регіонів України, а також фігуристи з Білорусі, Молдови та Японії. Житомирщину представляла команда спортсменів у складі семи чоловік.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4)

За результатами змагань наші фігуристи привезли 6 кубків і медалей у різних вікових категоріях. Ось імена переможців:

Башинскька Евеліна, категорія Gold, 3 місце 

Остапенко Вероніка, категорія Silver, 2 місце 

Коденко Христина, категорія Gold, 1 місце 

Рудюк Ірина, категорія Bronze, 2 місце 

Прилепа Марина, категорія Bronze, 1 місце

Фесенко Катерина, категорія Silver, 1 місце 

 Це дуже хороший результат, адже у Житомирі немає спеціального майданчика для тренувань.

Проблема тренувальної бази для фігурного катання в Житомирі стоїть дуже гостро: ковзанка в місті лише одна і комерційна. Професійний фігурист повинен займатись протягом кількох годин щодня. Наші фігуристи займаються під час сеансу масового катання. Для спорту це просто неприпустимо. Тут і підвищена небезпека травматизму, і складні умови для виконання елементів, тощо. В Житомирі дуже талановиті діти, а спеціалізованого тренувального майданчика немає. Це дуже сумно, адже за його наявності ми могли б готувати професійних спортсменів та розвивати цей спорт, щоб він був масовим!”, – розповіла голова Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах Олена Кропачова.

Нагадаємо, до новорічних свят у Житомирі відбулося льодове шоу «Зимова казка». 17 юних фігуристів – вихованців Житомирського відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах – показали на арені «Глобал ICE» справжню феєрію, перевтілившись у різних казкових персонажів. Наймолодшою учасницею стала п’ятирічна Анастасія Вовк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *