Житомирські каратисти готуються увійти до складу збірної України

Житомирські каратисти готуються увійти до складу збірної України

Нещодавно з Білорусії та Польщі вони привезли призові місця.

Спортивні клуби «Додзе» та «Satori» планують спільно представити місто Житомир на чемпіонаті України з карате, де буде формуватися офіційна збірна з кадетів, юніорів та дорослих. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Досить потужна команда їде від нашого міста – 15 спортсменів. Будемо намагатися увійти до збірної України та представити наше місто на чемпіонаті Європи, який пройде у лютому в Болгарії», – повідомила керівник клубу «Додзе» Анна Яцкова.

471852751_big

Нещодавно житомирські каратисти – вихованці клубів «Додзе» та «Satori» – взяли участь у двох міжнародних турнірах з карате «Sanker Cup» та «Polish Open».

Спортсмени з «Додзе» змагалися у турнірі «Sanker Cup» у Білорусії.

«На цих змаганнях участь від нашого клубу взяли 15 спортсменів, яким вдалося завоювати чотири «золота», одне «срібло» та п’ять бронзових медалей. Ми посіли четверте загальнокомандне місце на даному турнірі», – розповіла Анна Яцкова.

Вихованці дитячого клубу карате «Satori» взяли участь у міжнародному турнірі «Polish Open», що відбувся 7-9 жовтня у місті Бельсько-Бяла – Республіка Польща.

«Участь у турнірі взяли 1600 спортсменів з 38 країн світу. Наша команда складалася з чотирьох спортсменів. Двоє є представниками офіційних категорій: Микита Денисов, який зайняв перше місце «ката», та Катерина Мазарчук зайняла третє місце «куміте» в даному турнірі», – зазначила старший-тренер, президент дитячого клубу карате «Satori» Лариса Капустіна.

Нагадаємо, у Новогуйвинскому батьки воюють з місцевою владою за спортивну школу. У мерії розповіли, де облаштують спортивні майданчики.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Leave a Comment