Житомирські комунальники скасували тендер на поточний ремонт проспекту Миру

Житомирські комунальники скасували тендер на поточний ремонт проспекту Миру

Обидві пропозиції відхилили.

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради не визначило підрядника з поточного ремонту проспекту Миру. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Участь у тендері взяли дві компанії – ПП «АК-Інвестбуд» та ПП «Євробуд-9». Фірми зареєстровані відповідно у Вінницькому та Житомирському районах. Найнижчу ціну запропонували вінничани. При заявленій у тендері початковій ціні у понад півтора мільйона, «АК-Інвестбуд» запропонувало виконати роботи за 1 млн 210 тис. 953 грн. Фірма з Житомирського району погодилася на суму у 1,5 млн грн.

Тендерний комітет КП «Управління автомобільних шляхів» відхилив обидві пропозиції учасників. Причина – ненадання всіх визначених вимогами тендеру документів. Тож конкурс оголошуватимуть повторно. Згідно із оголошенням, відремонтувати підрядники мають понад 3 тис. кв. метрів дороги.

Нагадаємо, що на ремонт тротуарів на вулиці Небесної Сотні у Житомирі витратять більше 2 млн грн. Ремонт тепломережі на Крошні обійдеться житомирським комунальникам у понад півмільйона.

Leave a Comment