Житомирські комунальники заплатять підприємцю майже 50 тисяч за організацію дорожнього руху

Житомирські комунальники заплатять підприємцю майже 50 тисяч за організацію дорожнього руху

На час реконструкції тепломереж.

Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» заплатить 49 тис. грн за проєкт організації дорожнього руху на період проведення реконструкції тепломережі. Звіт про укладений договір оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Виконуватиме зазначені роботи підприємець із села Корчак Житомирського району Віктор Котюк. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, основним видом діяльності підприємця є діяльність у сфері архітектури.

За словами заступника міського голови Житомира Сергія Кондратюка, мова йде про рух по вулицях Лесі Українки та Степана Бандери. Саме там найближчим часом комунальники почнуть замінювати тепломережу.

У самому ж звіті про укладений договір КП «Житомиртеплокомуненерго» жодних подробиць документу не зазначають. На порталі «ProZorro» у графах «Протокол розкриття» та «Укладений договір» розміщено лише електронний підпис.

Нагадаємо, що у червні 2021 року через заміну тепломережі було частково перекрито рух по вулиці Пушкінській. Місяцем раніше комунальники перекривали рух з тієї ж причини по частині вулиць Велика Бердичівська та Святослава Ріхтера.

Leave a Comment