Житомирські прикордонники затримали чергових “сталкерів”

Житомирські прикордонники затримали чергових “сталкерів”

Цього разу впіймали “туристів-екстрималів” з Білорусії.

Житомирські прикордонники затримали п’ятьох “сталкерів”, які намагалися незаконно пробратися на екскурсію до зони відчуження. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

“На Київщині – напрямок “Старі Соколи-Розсоха” – прикордонники спільно з поліцейськими затримали двох екстремальних туристів з смт. Куп’янськ, які намагались незаконно потрапити в зону відчуження. Наразі на 23 та 27-річних жителів Харківщини за порушення вимог режиму радіаційної безпеки складені процесуальні документи. Ще одного громадянина України та двох громадян Білорусі, за інформацією дільничного інспектора прикордонної служби, співробітники поліції затримали на напрямку “Дитятки – Черевач”, – йдеться у повідомленні.

У ході перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що затримані громадяни Білорусі на територію України прибули встановленим порядком через один із пунктів пропуску. Стосовно затриманих складені протоколи за ч.1 ст.46 КУпАП (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення).

Варто зазначити, що з початку року житомирські прикордонники затримали 86 осіб, які намагались потрапити до Чорнобильської зони з метою незаконного збору металобрухту та туризму. Серед екстремалів були не тільки наші співвітчизники, а й громадяни Білорусі, Росії та Чехії.

Нагадаємо, що громадянин Молдови, прямуючи на в’їзд в Україну, запропонував співробітнику Держприкордонслужби  кошти у розмірі 85 доларів США та 100 рублів Республіки Білорусь. Таким чином чоловік намагався вирішити питання щодо безперешкодного в’їзду на територію України без правомірних на це підстав.

Leave a Comment