Житомирські прикордонники затримали групу людей, які вивозили металобрухт із зони ЧАЕС

Житомирські прикордонники затримали групу людей, які вивозили металобрухт із зони ЧАЕС

Чоловіків та вантаж передали співробітникам Нацполіції.

На околиці села Рагівка Київської області 5 грудня прикордонники Житомирського загону спільно з представниками Нацполіції затримали четверо громадян України, які везли півтонни металобрухту із зони відчуження. Про це повідомили на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

“Правоохоронці зупинили автомобіль “ЗАЗ”, під час перевірки якого виявили четверо осіб, які намагалися вивезти із зони відчуження ЧАЕС 500 кг металобрухту. Чоловіків затримали”, – йдеться у повідомленні.  

Громадян та вантаж передали співробітникам Нацполіції та склали протокол за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення». Також до відділу поліції зони Чорнобильської АЕС Головного управління Нацполіції в Київський області направили повідомлення за ст. 267-1 КК України «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки».

Нагадаємо, дві жительки області влаштували вдома підпільні пункти прийому металу. Поблизу ЧАЕС прикордонники затримали вантажівку з радіоактивним металобрухтом

Leave a Comment