Житомирські прикордонники знайшли у лісі 9-річного хлопчика з Рівненщини

Житомирські прикордонники знайшли у лісі 9-річного хлопчика з Рівненщини

 Дитина заблукала.

Прикордонники Житомирського загону знайшли дитину, яка заблукала у лісі під час збору дикоросів. Хлопчик загубився та більше трьох годин сам блукав лісом у пошуках батька. Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління державної прикордонної служби України.

«Надвечір під час несення служби з охорони державного кордону дільничний інспектор прикордонної служби відділу «Копище» Житомирського загону неподалік держрубежу виявив неповнолітню дитину. Як з’ясувалось 9-річний хлопчик є жителем одного з сіл Рівненської області. Він разом з батьком пішов в ліс по чорницю. Під час збору ягід хлопчик загубився та більше трьох годин сам блукав лісом у пошуках батька. За цей час хлопчак з території Рівненьскої області зайшов в Житомирську, де неподалік кордону з Білоруссю його помітили прикордонники. Хлопчик повідомив прикордонникам своє ім’я та де проживає. Охоронці кордону одразу передали інформацію своїм колегам із сусідньої області та вже незабаром хлопчисько був в обіймах щасливих батьків», – йдеться у повідомленні.

До слова, лише впродовж останніх п’яти днів прикордонники Житомирського загону повернули від державного кордону 454 дорослих та 68 дітей, які здійснювали збір чорниці.

Нагадаємо, що з лікаірні у Житомирському районі зник 21-річний Олег Ніколаєв. Під Житомиром зник 80-річний дідусь.

Leave a Comment