Житомирські школярі записали відео на підтримку Надії Савченко

Житомирські школярі записали відео на підтримку Надії Савченко

Акцію провели учні житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28.

“Волю Надії Савченко”— акцію під таким гаслом провели  учні житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 імені гетьмана Івана Виговського.

Школярі долучилась до Всеукраїнського флешмобу. “Надія, ми з тобою!” на підтримку незаконно ув’язненої української льотчиці Надії Савченко. Діти записали відео:

Нагадаємо, Надія Савченко – українська військова, штурман-оператор вертольота Мі-24 16-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, старший лейтенант. Герой України.

Понад півтора роки перебувала під вартою в Росії у слідчому ізоляторі. Російська влада підозрювала Савченко в причетності до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії — Ігоря Корнелюка та Антона Волошина. За версією українських силовиків, російські журналісти надавали інформаційний супровід одній із груп терористів і загинули, потрапивши під обстріл цієї групи українськими військами.[

22 березня, суд приговорив Надію Савченко до 22 років ув’язнення та 30000 російських рублів штрафу за незаконний перетин кордону

Leave a Comment