Житомирські спортсмени з греблі на човнах «Дракон» отримали перемогу в Італії

Житомирські спортсмени з греблі на човнах «Дракон» отримали перемогу в Італії

Міський голова привітав їх, попри відпустку.

Команда «Сальса Драгонбот», до якої входять житомиряни, повернулася з Чемпіонату Європи-2016 із греблі на човнах «Дракон» із перемогою. Привітати їх із успішним виступом на чемпіонаті та репрезентувати станцію водних видів спорту у Житомирі прийшов міський голова.

Сергій Сухомлин до прес-центру міської ради прийшов не у традиційному костюмі, а у повсякденному буденному одязі. Від сьогодні він у відпустці.

«Не зважаючи на те, що я від сьогоднішнього дня у відпустці, вирішив привітати вас сьогодні із перемогою», – звернувся мер до спортсменів та вручив подарунки.

«Змагання проходили у столиці Італії – місті Рим. Це Чемпіонат Європи. Проводиться раз на два роки і вважається найпрестижнішим, бо в ньому змагаються найсильніші. Боротьба проводиться за кубок, який переходить у руки переможця. Команда наша існує з 2011 року. Лише минулого року створили обласну асоціацію драгонботу», – розповіли спортсмени.

Чемпіонами Європи стали семеро житомирян. Завдяки отриманим медалям команді, яка представляла Україну, вдалося отримати перемогу у Чемпіонаті.

«Це перша перемога України у змаганнях. До цього першість здобували Великобританія, Росія, Німеччина та Угорщина», – розповів засновник команди «Сальса Драгонбот» Юрій Барташевський.

Заступник міського голови Матвій Хренов запевнив спортсменів, що вже з наступного року вони зможуть тренуватися на базі водних видів спорту у Житомирі. Поки що ж житомиряни займаються на столичній базі.

«Але база – це лише стіни. Головне – це її наповнення. Сподіваюся, що ви допоможете нам створити потрібну атмосферу», – сказав заступник міського голови Матвій Хренов.

Нагадаємо, що станцію водних видів спорту у мерії обіцяли вже у цьому році. У жовтні місяці на станції водних видів спорту планують провести змагання з триатлону.

Leave a Comment