Житомирські триатлети повернулися із міжнародних змагань з перемогою

Житомирські триатлети повернулися із міжнародних змагань з перемогою

ФОТО.

Житомирський спортсмен Єгор Мартиненко виграв чемпіонат Балтії з триатлону, який 16 серпня відбувся в Ризі. А житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала третьою і здобула бронзу.

“Первая международная гонка в этом году и долгожданная победа на Riga ETU Triathlon Baltic Championships! Спасибо за поддержку и помощь всем причастным”, – написав Мартиненко на своїй сторінці у Facebook.

Юлія також на своїй сторінці у соціальній мережі оприлюднила кілька світлин, подякувала усім за підтримку та повідомила, що вже готується до наступних змагань.

“Із великим задоволенням знову приймала участь у міжнародних змаганнях і боролася із сильними суперницями! Цього разу Балтийського Чемпіонату у Ризі. Тепер фокусуюся на серії змагань, в яких сподіваюся прийняти участь найближчим часом”, – написала Єлістратова.

Зазначимо, що 5 липня житомирянка Юлія Єлістратова перемогла в чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції. Зі срібною медаллю  повернувся з чемпіонату і Єгор Мартиненко.

Нагадаємо, що депутати міської ради проголосували за надання фінансової підтримки для участі в міжнародних змаганнях житомирським спортсменам.

Leave a Comment