Житомирській вчительці посол Франції вручив Орден  Академічних Пальм за заслуги в сфері освіти і науки

Житомирській вчительці посол Франції вручив Орден  Академічних Пальм за заслуги в сфері освіти і науки

 Нагорода Франції.

Надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Етьєн де Понсен у Житомирі вручив вчительці французької мови спеціалізованої школи №20 Олені Лисанюк Орден Академічних Пальм за заслуги в  сфері освіти і науки. Про це повідомила пресслужба міської ради.

Олена Лисянюк є тьютором програми «PRO FLE+», тренеркою  програми «GoCamp» та  авторкою  міжрегіонального освітнього дистанційного проєкту «Освіта без кордонів»Окрім того, освітянка  є заслуженим учителем  України, переможницею Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2013» в номінації «Французька мова», а також переможницею міського конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста» у 2013 році.

«Я  відкрив для себе Вас, пані Олено, з телебачення, коли в передачі  на французькому телеканалі  Ви розповідали про житомирську школу, учнів, музей Бальзака, до створення якого Ви долучилися... Мені відомо, що спочатку Ви викладали німецьку мову, та потім почали викладати французьку, приєднавшись до команди двадцятої школи . Нам відомо, що ви вільно володієте французькою, англійською, німецькою, російською мовами. Ваше прагнення до оновлення викладацьких практик спонукало Вас до оновлення цифрових  методів в освіті  та  до розвитку  новітніх методів викладання на благо своєї школи , міста, країни…», – сказав  Етьєн де Понсен.

Сама ж пані Олена зазначає, що  не мала на меті отримати нагороду, а лише велике бажання заохотити і спонукати колег та учнів удосконалюватися у сфері володіння французькою мовою.

Довідково:

Орден Академічних пальм – нагорода Франції за заслуги в освіті і науці. Академічними пальмами нині нагороджують членів викладацького співтовариства,  а також  тих, хто  не має відношення до викладання, за  значний  внесок у народну освіту, за сприяння поширенню французької культури в інших країнах. Орден Академічних пальм веде свою історію від ордена заснованого 1808 року імператором Наполеоном I для академіків і професорів Паризького Університету і деяких ліцеїв.

Програма «PRO FLE+» реалізується  Посольством Франції у співпраці з Міністерством освіти і науки України та обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти. Програма  PRO FLE  розроблена Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED) і працює вже у понад 60 країнах світу.

Програма  «GoCamp»  – освітня  волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Нагадаємо, вчителі з трьох міських та однієї сільської школи стали переможцями конкурсу “Вчитель року”. Житомирщина: вчителька, школярка та минулорічна переможниця написали всеукраїнський радіодиктант без помилок

Leave a Comment