Житомирському підприємству віддадуть 8 га у Луці для видобутку піску

Житомирська районна рада хоче дозволити видобувати пісок на території Станишівської сільської ради поблизу села Лука ТОВ «Інвест-забудова», зареєстрованому у Житомирі. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті райради.

«Надати погодження ТОВ «Інвест-Забудова» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення земельної ділянки Луківської ділянки піску, що розташована на відстані 14 км у південно-східному напрямку від с. Лука на території Станишівської сільської ради площею 8 га», – йдеться у документі.

Станишівська сільрада погодила дозвіл ще у березні поточного року. Клопотання Державної служби геології та надр України надійшло наприкінці серпня.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, власником і керівником ТОВ «Інвест-Забудова» є житомирянин Максим Сафонов. Він є також членом торгово-промислової палати та одним із засновників Житомирської асоціації каменярів «Дружба». Статутний капітал підприємства становить 100 тис. грн.

Нагадаємо, що позачергову сесію облради скликали, щоб погодити дозволи на користування надрами. Обласна рада дозволить екс-директору танкового заводу видобувати артезіанську воду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *