Житомирському підприємцю дадуть в оренду приміщення кінотеатру «Жовтень» під кафе

Житомирському підприємцю дадуть в оренду приміщення кінотеатру «Жовтень» під кафе

Орендуватиме до початку реконструкції приміщення.

Житомирська міська рада віддасть в оренду під кафе приміщення кінотеатру «Жовтень» фізичній особі-підприємцю Володимиру Ткачу. У разі реконструкції приміщення із ним розірвуть договір. Відповідний проект рішення виконкому оприлюдненили на сайті міськради.

Підприємцю здадуть в оренду 112,6 кв. метрів за 2 тис. 346 грн 40 коп. За кожен квадратний метр площі він платитиме по 21 грн.

Цим же проектом рішення віддадуть в оренду три приміщення в центрі міста приватному ВЖРЕП №8 члена виконкому Світлани Півоварової. Два з них дадуть під офіси, одне — під склад. Платитиме за квадратний метр площі член виконкому відповідно  57 грн 60 коп., 59 грн 22 коп. та 23 грн 57 коп. Загальна площа орендованих ВЖРЕПом приміщень сягатиме понад 770 кв. метрів.

До слова, ФОП Володимир Ткач, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, займається виробництвом готової їжі та страв та послугами харчування. Основним видом діяльності підприємця є підготування та прядіння текстильних волокон.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада здасть в оренду приміщення шкіл та комунального готелю. У мерії планують наповнити бюджет за рахунок оренди землі.

Leave a Comment