Житомирську адвокатку підозрюють у отриманні хабаря

Житомирську адвокатку затримали на отриманні хабаря від підозрюваного у злочині за вирішення «питання» зі слідчими. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

«Встановлено, що один з потенційних клієнтів адвокатеси є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом несанкціонованого викачування нафти з трубопроводів. За 30 тис. доларів США жінка обіцяла йому «вирішити питання» із правоохоронцями. Вона посилалася на власну обізнаність з матеріалами розслідування, зв’язки в правоохоронних органах та гарантувала, що домовиться про зменшення покарання для уникнення в’язниці», ‒ розповіли у ДБР.

На пошук грошей клієнт отримав тиждень. Однак замість шукати кошти, він звернувся до правоохоронних органів. Як з’ясували правоохоронці, ніяких прямих контактів із правоохоронцями у адвокатки не було. Вона просто хотіла «заробити».

Жінка сподівалася, що зможе вирішити проблему згодом, коли почне вести справу підозрюваного. Її затримали «на гарячому» 22 листопада 2023 року під час отримання суми у 30 тис. Доларів США.

Нагадаємо, що ДБР завершило розслідування хабарів на житомирській митниці. Керівника лікарні, підозрюваного в одержанні хабаря, відсторонили від займаної посади.