СБУ затримала зрадника, який «здав» свого батька за «посаду» від колаборанта Сальдо

Служба безпеки України у Житомирській та Херсонській областях затримали депутата однієї із селищних рад на Херсонщині, який перейшов на бік ворога у період захоплення регіону. Він входив до складу забороненої Партії регіонів, а на початку повномасштабного вторгнення рф зустрічав колони російських військ, які заходили на територію громади. Він «здав» агресору власного батька, який займав проукраїнську позицію. Про це повідомили у прес-групі СБУ у Житомирській області.

«Батька-патріота відвезли до місцевої російської катівні. Там до нього застосовували численні тортури, якими намагались схилити до співпраці з рашистами. При цьому депутата-зрадника призначили до окупаційної адміністрації, створеної на території громади під керівництвом гауляйтера Сальдо», ‒ розповіли правоохоронці.

У псевдоустанові фігурант відповідав за розподіл «гумдопомоги» з рф між прихильниками кремлівського режиму. Зрадник також постійно грабував будинки місцевих жителів та викрадав людей, які чинили спротив загарбникам.

Після звільнення селища колаборант залишився на території громади, де намагався «залягти на дно» і таким чином уникнути правосуддя. Однак у Службі безпеки України швидко встановили його місцезнаходження та затримали його.

Під час обшуків у нього вилучено паспорт громадянина рф, який він отримав у червні 2022 року, партійний квиток забороненої Партії регіонів та пропагандистську символіку країни-агресора.

Зрадника взяли під варту, йому загрожує довічне ув’язнення.

Нагадаємо, що зрадник-ексміліціонер з Коростеня отримав 13 років тюрми заочно. Офіцеру-зраднику, який перейшов на бік ворога, повідомили про підозру.