Житомирський академічний театр закриє сезон прем’єрою вистави «Вій»

Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги закриє 73-й  театральний сезон прем’єрою вистави «Вій». Про це повідомив режисер-постановник театру Петро Авраменко 23 червня під час прес-конференції.

За його словами, головним місцем дії буде Україна разом з її колоритом та гумором. Крім того, вони також залишили авторський текст.

«Основною темою є «Панночка та Хома». Ми залишаємо стару тему, але одне з ключових моментів – це точно відбувається в Україні, тобто місце дії – Україна, з її колоритом, страшилками, з її гумором», – сказав Авраменко.

Крім того, художній керівник театру, заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна розповіла, що у цій виставі не буде фонограми, актори театру будуть виступати наживо. Вона також додала, що наразі є велика проблема нестачі балету, тому усім працівникам закладу доводиться його заміняти.

«Це проблема дуже велика. Ми беремо студентів на півставки, щоб якось підтримувати балет. У мене танцює весь театр: всі вокалісти і оркестр теж, якщо потрібно, то і монтажери танцюють», – розповіла Наталія Тимошкіна.

Актриса театру Марина Іваненко розповіла, що роль Панночки відрізняється від усіх інших. Виникало багато фізичних та моральних складнощів.

«Я вам точно скажу, що ця роль відрізняється від усіх  інших: складно, багато фізичних складнощів, багато моральних і трішечки так сил потягнула ця вистава. Наскільки вийде, що вийде, я зараз не буду говорити, можу лише запросити на виставу», – сказала Марина Іваненко.

До слова, актори театру до вистави «Вій» готувалися два місяці.

Усього в театрі працює 70 акторів.

Нагадаємо, що новим генеральним директором комунального підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А.Кочерги» стала нинішній керівник Наталія Ростова. За її кандидатуру 10 березня проголосували члени конкурсної комісії, – інформує прас-служба обласної ради.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *