Житомирський академічний театр заробив понад мільйона гривень за останній сезон

За нинішній театральний сезон Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги заробив 1,3 млн грн. Про це повідомила генеральний директор театру, заслужений працівник культури України Наталія Ростова під час прес-конференції 23 червня.

За її словами, найбільше театр заробив у цьому сезоні на виставах. План на рік, який має виконати театр, становить 3 млн грн.

«У цьому сезоні ми найбільше заробили на виставах. Ми вже зробили 1 мільйон 300 тисяч гривень. А взагалі план на рік у нас 3 мільйони гривень», – сказала Наталія Ростова.

Директор розповіла, що найдорожчою виставою у цьому сезоні та й взагалі за часи її керівництва театром стала «Вій», прем’єра якої відбудеться 28 та 29 червня.

«Я хочу сказати, що ця вистава найдорожча за роки мого керування у театрі. Я думаю, що все-таки фурор вона у глядачів викличе. Крім того, необхідні декорації для вистави також коштують дуже дорого», – додала Наталія Ростова.

До слова, у наступному театральному сезоні квитки на виставу можуть подорожчати на 5 – 10 гривень.

Нагадаємо, що Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги закриє 73-й  театральний сезон прем’єрою вистави «Вій». Новим генеральним директором комунального підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А.Кочерги» стала нинішній керівник Наталія Ростова. За її кандидатуру 10 березня проголосували члени конкурсної комісії, – інформує прас-служба обласної ради.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *